Nabízíme dětský design - interiéry dětské pokoje, nástěnné dekorace a malby, plošné loutky, výzdoba mateřských škol, malované paravány, abstraktní dekorace a malby

Dětské nástěnné
snímatelné dekorace a obrazy
Výzdoba, vybavení a propagace mateřských škol

Ateliér Polyart               dětský design

Objednávky tel:
606 429 651
607 570 543

  Home   |   Jak nakupovat   |   O nás   |   Obchodní podmínky   |   Košík   |   Kontakt      
 


Jméno: registrace  

Heslo: ztracené heslo 
              


 
MATEŘSKÉ ŠKOLY
(výzdoba, propagace, servis...)

Stavebnice plošných loutek "PAŇÁCI"


Variabilní stavebnice plošných loutek "Paňáci" umožňuje sestavit nepřeberné množství plošných loutek (paňáků, princů, králů, panenek, zvířátek, skřítků, vodníků, čertů, draků...) dle předloh, nebo dle vlastní fantazie. Z těchto dílů sestavíme současně 2-4 loutky naráz. Tyto loutky můžeme rozebrat a sestavit další nové varianty. Stavebnice obsahuje 80 plošných dílů, které jsou vyrobeny ze speciálního houževnatého kartónu 2mm silného. Loutky se dají využít ke hře dětského divadélka a ideálně působí jako dekorace v interiéru dětských pokojíků, heren a školek. Stavebnice rozvíjí tvořivé a fantazijní schopnosti dítěte a slouží i jako dobrá didaktická pomůcka. Výrobek splňuje všechny normy evropské atestace pro hračku. Stavebnice je určena pro děti od 4 let a výše. Stavebnice je vybavena podrobným návodem a řadou inspiračních předloh (40 obrázků sestavených loutek - viz obal).

Stavebnice získala ocenění "Správna hračka" a v roce 1996 získala na Mezinárodním veletrhu hraček v Praze 1. místo v kategorii papírových hraček.
Autor stavebnice a designu obalu: Ak. mal. Jaroslav Chadima. Výrobce a výhradní prodejce: Ateliér Polyart.

Stavebnice je možné objednat přes náš nákupní systém v této internetové galerii, nebo zašlete objednávku přímo na naši adresu: chadima.polyart@seznam.cz, nebo na tel.: 606 429 651, 607 570 543.

Způsob dodání:
Zakázku předáváme osobně, nebo ji zasíláme poštou. U zakázek zasílaných poštou nevyžadujeme u příspěvkových organizací (Mš, Zš atd.) platbu dobírkou, v zásilce je uložena faktura, která se uhradí až po vybalení zásilky a spokojenosti zákazníka.

Pokud máte nějaké dotazy a připomínky, kontaktujte nás, rádi Vám vše vysvětlíme a poradíme.
Kontakt: e-mail: chadima.polyart@seznam.cz, tel.: 606 429 651, 607 570 543.

Stránka | 1 |    0950 Stavebnice Paňáci

0951 Stavebnice Paňáci

0952 Stavebnice Paňáci - sestavená loutka

0953 Stavebnice Paňáci - sestavená loutka

0980 Klaun

0981 Kašpárek

3000 Stavebnice plošných loutek Paňáci
Stránka | 1 |    


(c) 2006 Polyart - interiéry dětský design, dětské pokoje, nástěnné dekorace a malby, plošné loutky, stavebnice, paravány   Webdesign ABweb.cz