Nabízíme dětský design - interiéry dětské pokoje, nástěnné dekorace a malby, plošné loutky, výzdoba mateřských škol, malované paravány, abstraktní dekorace a malby

Dětské nástěnné
snímatelné dekorace a obrazy
Výzdoba, vybavení a propagace mateřských škol

Ateliér Polyart               dětský design

Objednávky tel:
606 429 651
607 570 543

  Home   |   Jak nakupovat   |   O nás   |   Obchodní podmínky   |   Košík   |   Kontakt      
 


Jméno: registrace  

Heslo: ztracené heslo 
              


 
Návod instalace
Dekorace se instaluje na stěnu bodově pomocí speciální lepící oboustranné pásky obdélníkového tvaru. Každá dodaná dekorace včetně doplňků je na zadní straně opatřena těmito lepícími prvky.
Před instalací si nejdříve rozvrhneme celkovou kompozici dekorace na stěně. Lehce tužkou označíme přesnou polohu dekoračních prvků (zatím krycí fólii z lepících obdelníčků nesnímáme). Jsme-li spokojeni s umístěním, sejmeme krycí fólii z lepících prvků a dekoraci mírným tlakem přilepíme na označené místo. Ke každé dekoraci dodáváme kousek rezervní lepící pásky navíc pro případnou korekci (odlepení a nové přilepení). Dekoraci je možné kdykoliv ze stěny jednoduše sejmout a aplikovat ji třeba po vymalování na stejné, nebo jiné místo. Po sejmutí dekorace ze zděných stěn doporučujeme sloupnout staré lepící pásky, které se částečně znehodnotily nátěrem stěny a nahradit je novými (oboustranná lepící pěnová páska se dá koupit v každém větším papírnictví, nebo v prodejnách pro kutily). Dekoraci je možné aplikovat na všechny typy stěn (omítky, tapety, dřevo, sklo, keramika, plasty atd.).

Doporučujeme
Před výběrem dekorace zvažte celkový charakter Vašeho interiéru (velikost, barevnost stěn, osvětlení atd.). S ohledem na tyto kritéria zvolte vhodný typ dekorace. Nedoporučujeme kombinovat jednotlivé výtvarné stylizace mezi sebou, například minimalistickou stylizaci kombinovat s realistickou apod. (viz galerie - výtvarné stylizace). Před instalací doporučujeme předem rozvrhnout celkovou kompozici dekorace na stěně, popřípadě slabě tužkou označit polohu jednotlivých prvků. Případné korekce (přelepování) zbytečně komplikují instalaci.

Životnost - barevná stálost dekorací
Dekorace digitálně tištěné pigmentovými inkousty a kašírované (lepené) mají životnost cca 80 let, ve stínu i více. Tištěné dekorace jsou určené jen do interiérů a nejsou vhodné do extrémně vlhkého prostředí. Dekorace originálně malované akrylovými barvami mají v interiéru prakticky neomezenou životnost. Tento typ dekorací je možné použít i do exteriérů a do extrémně vlhkého prostředí.
Dekorace nevyžadují údržbu, můžeme je ošetřit prachovkou.

 
(c) 2006 Polyart - interiéry dětský design, dětské pokoje, nástěnné dekorace a malby, plošné loutky, stavebnice, paravány   Webdesign ABweb.cz