Nabízíme dětský design - interiéry dětské pokoje, nástěnné dekorace a malby, plošné loutky, výzdoba mateřských škol, malované paravány, abstraktní dekorace a malby

Dětské nástěnné
snímatelné dekorace a obrazy
Výzdoba, vybavení a propagace mateřských škol

Ateliér Polyart               dětský design

Objednávky tel:
606 429 651
607 570 543

  Home   |   Jak nakupovat   |   O nás   |   Obchodní podmínky   |   Košík   |   Kontakt      
 


Jméno: registrace  

Heslo: ztracené heslo 
              


 
MATEŘSKÉ ŠKOLY
(výzdoba, propagace, servis...)

ZÁPISOVÝ PLAKÁT / TABULE
(pro interiér a exteriér)

Vkusně a přitažlivě řešený zápisový plakát - tabule patří k základnímu vybavení každé školy. Obraz zápisového plakátu včetně textu je digitálně vytištěn pigmentovou technologií (obraz má vysokou stálost na světle) a kašírován na plastovou forexovou desku (síla dle velikosti a užití). V dolní části plakátu se nachází zasouvací systém (tabulka) pro ruční zápis termínu, kontaktních údajů školy atd. Plakát je možné opatřit šňůrou na zavěšení, otvory pro přišroubování (přivázání), dle požadavků školy. Na přání dodáváme plakáty pro venkovní instalaci (odolné proti vodě) včetně CD pro vlastní tisk.
Grafické úpravy (adresa, kontakt, logo školy atd.) realizujeme zdarma.
Zápisové plakáty je možné objednat přes náš nákupní systém v této internetové galerii nebo zašlete objednávku přímo na naši adresu: chadima.polyart@seznam.cz.cz, nebo na tel.: 606 429 651, 607 570 543. Do objednávky uveďte číslo, název a velikost plakátu, popřípadě uveďte další požadavky (adresu, logo školy, kontakt atd.).
Objednávky přijímáme na adrese: chadima.polyart@seznam.cz, nebo na tel.: 606 429 651, 607 570 543.

Způsob dodání:
Zakázku předáváme osobně, nebo ji zasíláme poštou. U zakázek zasílaných poštou nevyžadujeme u příspěvkových organizací (Mš, Zš atd.) platbu dobírkou, v zásilce je uložena faktura, která se uhradí až po vybalení zásilky a spokojenosti zákazníka.

Pokud máte nějaké dotazy a připomínky, kontaktujte nás, rádi Vám vše vysvětlíme a poradíme.
Kontakt: e-mail: chadima.polyart@seznam.cz, tel.: 606 429 651, 607 570 543.
VÝBĚR PLAKÁTŮ

Stránka | 1 |    750 Zápisový plakát

751 Zápisový plakát

752 Zápisový plakát

753 Zápisový plakát
Stránka | 1 |    


(c) 2006 Polyart - interiéry dětský design, dětské pokoje, nástěnné dekorace a malby, plošné loutky, stavebnice, paravány   Webdesign ABweb.cz