Nabízíme dětský design - interiéry dětské pokoje, nástěnné dekorace a malby, plošné loutky, výzdoba mateřských škol, malované paravány, abstraktní dekorace a malby

Dětské nástěnné
snímatelné dekorace a obrazy
Výzdoba, vybavení a propagace mateřských škol

Ateliér Polyart               dětský design

Objednávky tel:
606 429 651
607 570 543

  Home   |   Jak nakupovat   |   O nás   |   Obchodní podmínky   |   Košík   |   Kontakt      
 


Jméno: registrace  

Heslo: ztracené heslo 
              


 
MATEŘSKÉ ŠKOLY
(výzdoba, propagace, servis...)

NÁVRHY LOGA A ZNAČKY šKOLY
( řešení vizuální identity školy - návrh a realizace)


Tvorba kvalitního loga - značky patří pro zadavatele a grafické designéry k nejnáročnějším úkolům. Logo - značka se stávají pro instituci (firmu) symbolem trvalé hodnoty, která ji bude reprezentovat desítky let. Napomáhají nejen k celospolečenskému zakotvení a stabilitě z hlediska právního, ale podílejí se výrazně také na publicitě, jméně instituce (firmy) a na jejím dobrém zvuku doma i v zahraničí. Jsou základem komunikačních systémů, design manuálů, tiskovin, webů, propagačních materiálů a reklamních projektů. Jsou nezastupitelnou součástí veškeré propagace a image instituce (firmy).

Využití v praxi:
Pro veškeré propagační a reklamní účely školy - tvorba www stránek, dopisních papírů, vizitek, razítek, inzerátů, pozvánek, propagačních a informačních plakátů (společenské, kulturní a sportovní akce atd.). Značka slouží také jako předloha pro realizaci vývěsních štítů a tabulí na fasády budov, tisk na trička, čepice, vlaječky, samolepky, ručníky, keramiku a jiné propagační předměty. Logo - značku, hlavičku dopisního papíru atd.
je možné nainstalovat do vlastního počítače (ideální, pohodlné řešení) a některé propagační záměry řešit i svépomocí (vytváření grafických návrhů na vlastním počítači včetně tisku). Logo - značku školy je možné montovat do informačních letáků, fotografií, vzpomínkových dokumentů, kronik atd. Dobré logo - značka je vždy řešena tak, aby umožnila maximální zmenšení (tisk dopisních papírů, vizitek, razítek) a umožnila i maximální zvětšení (vývěsní štít na fasádě školy, vlajka atd.). Konečný odsouhlasený návrh je předán zákazníkovi ve vytištěné podobě (barevné a černobílé provedení v několika velikostních variantách, složka formátu A4) a digitalizované podobě na CD pro instalaci do počítače. V případě zájmu o tuto službu, zašleme Vaší škole podrobnou cenovou kalkulaci. školám náš ateliér účtuje až 50% slevy. Návrhy - skici (několik barevných variant) realizujeme pro školy zdarma. Objednávky přijímáme na adrese: chadima.polyart@seznam.cz, nebo na tel.: 606 429 651, 607 570 543.

Způsob dodání:
Zakázku předáváme osobně, nebo ji zašleme poštou. U zakázek zasílaných poštou nevyžadujeme u příspěvkových organizací (Mš, Zš atd.) platbu dobírkou - v zásilce je uložena faktura, která se uhradí až po vybalení zásilky a spokojenosti zákazníka.

Pokud máte nějaké dotazy a připomínky, kontaktujte nás, rádi Vám vše vysvětlíme a poradíme.
Kontakt: e-mail: chadima.polyart@seznam.cz, tel.: 606 429 651, 607 570 543.

ORIENTAČNÍ UKÁZKY REALIZOVANÝCH PRACÍ

Stránka | 1 | 2  |    Ukázka realizované zakázky (návrh loga pro MŠ) - MŠ U Stromu, Praha 13

Ukázka realizované zakázky (ozdobné razítko pro MŠ) - MŠ U Stromu, Praha 13

898 Vlajka školy

901 Znak MŠ Trenčínská

902 Znak MŠ Sluníčko

903 Znak MŠ Poděbrady

904 Znak MŠ Neratovice

905 Znak MŠ Bezová

906 Znak MŠ Centrum

907 Znak MŠ Arbesova

908 Znak MŠ Chlumec...

909 Znak MŠ Kaštánek
Stránka | 1 | 2  |    


(c) 2006 Polyart - interiéry dětský design, dětské pokoje, nástěnné dekorace a malby, plošné loutky, stavebnice, paravány   Webdesign ABweb.cz